حسین حسین‌زاده به مساعدت نیاز دارد

دوستان گرامی. حسین حسین‌زاده (ارژنگ) شاعر مهاجر افغانستان مقیم مشهد، در وضعیت جسمی و نیز اقتصادی بسیار نامساعدی است و باید در بیمارستان بستری شود. دوستانش پیگیر امور بیمارستان هستند، ولی به کمک مالی عزیزان نیاز است و این نیاز قدری هم فوری است.

حسین‌زاده از شاعران نسل دوم مهاجرت است. مجموعه شعرش با عنوان «من نشانه‌های سفر را گم نکرده‌ام» در سال 1386 توسط نشر عرفان منتشر شده است. او از شاعران پرورده‌ی مجموعه‌ی «درّ دری» است و در سال‌های اخیر با مشاغل دشوار ساختمانی و نیز گاهی بیکاری و بیماری دست‌وگریبان بوده است.

دوستانی که مایل به مساعدت هستند، می‌توانند از این شماره کارت استفاده کنند.  6273532010484322  (عابربانک تجارت به نام محمدکاظم کاظمی) هم‌چنین لطف کنید و با پیامک به این شماره همراه، مرا مطلع سازید. 09159104339

 عزیزان خارج از ایران می‌توانند به من ایمیل بفرستند تا راهی برای انتقال وجه به ایران پیدا کنیم. mkkazemi@yahoo.com


 

/ 9 نظر / 67 بازدید
هادی

پس چرا بیمه نیست ؟؟ همه مهاجران بیمه هستند

امید

سلام بسیار زیبا . بسیار زیبا طیبه الله پیاده آمده بودم پیاده خواهم رفت.... انشالله که همیشه برقرار باشی

مهرماد کهزایی

با درود بر شما آقای کاظمی. از خواند ن نوشته‌های وبلاگ شما بسیار لذت بردم. اگر اجازه بفرمایید٬ برخی از نوشته‌های شما درباره زبان دری را در فیس بوک بازنشر نمایم.

مریم کرمانی

سلام به روزم با احترام دعوتید به خوانش[گل]

زاب راه

درود بر گرامی همدل. پس از مدت ها شروع به نوشتن کردم تارنگاری درباره تاریخ و سیاست ایران دارم. اگر تمایل داشتید به تارنگارم بیایید. شادوپیروز باشید. بدرود.

دکترمحمدعلی شیخ الاسلامی

سلام دوست عزیز با احترام به نیت خیرخواهانه ی شما اگر کمکی از دست بنده ساخته است در خدمتم.اگر لازم است به تهران بیایند بفرمایید بنده متخصص بیهوشی بیمارستان عرفان تهرانم . استاد قهرمان را هم آقای اسفندقه در این بیمارستان برای مداوا آوردند ممنون