نکهت، در بستر بیماری

پیش از این و در این نشانی از ناخوش‌احوالی شاعر و پژوهشگر گرانقدر، حمیرا نکهت دستگیرزاده یادی کرده بودم.

http://mkkazemi.persianblog.ir/post/614

اخیراً حال ایشان به وخامت گراییده است و او چند روزی است که در بیمارستان بستری است. او با صدایی که شدت بیماری از آن حس می‌شد، از همه دوستان درخواست دعا داشت. با هم دعا کنیم که خداوند سلامتی را به آن وجود شریف برگرداند.

/ 33 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا شریفی

خداوند شفای عاجل مرحمت فرماید سلام استاد بزرگ خوشحالم که این جا را پیدا کردم

علی شاه ظریفی

خدا زیاد کند اجر دین و دنیاتان و مستجاب شود باقی دعاهاتان

محب بابایی

سلام و ارادت کافه سپید بدون شعر اما به روز شد. چشم به راهتان هستم .......................................................خاکسار "ها" [گل]

رسول زاهدی

سلام غزل هم مثل چای و سیگار دور هم می چسبِ به روزم و منتظر.. عطر حضورت رو به ضحن شعرم بسپار

رسول زاهدی

سلام غزل هم مثل چای و سیگار دور هم می چسبِ به روزم و منتظر.. عطر حضورت رو به ضحن شعرم بسپار

نکهت

استاد کاظمی گرانقدر، سپاس از دعای تان. چند روزیست به منزل برگشته ام . تا حدی خوبم . تندرستی کامل حتما در ختم این تونل تاریک در انتظارم است و من به وسیله دعای پاک شما عزیزان به آن میرسم. از محبت هر یک از دوستان از ته دل تشکر میکنم. خداوند در همه احوال نکهدار و یار تان باد!

دوست

«یا أیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لاِءَزْواجِکَ وَ بَناتِکَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنینَ یُدْنینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلاَبِیِبِهنَّ ذلِکَ أَدْنی أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ وَ کَانَ اللّه ُ غَفُورا رَحیما؛ ای پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلباب های خود را بر خویش فرو افکنند. این کار برای اینکه شناخته نشوند و مورد آزار و اذیت قرار نگیرند بهتر است (و اگر تاکنون خطا و کوتاهی از آنها سر زده توبه کنند) خداوند همواره آمرزنده رحیم است.»