نسیم خوشنواز را یاری کنید

چندی پیش در همین وبلاگ، از درگذشت استاد بزرگ رباب، محمدرحیم خوشنواز خبر دادم. در آنجا گفتم که امروزه، فرزند او نسیم خوشنواز از رباب‌نوازان برجستة کشور است.

    نسیم خوشنواز چند روز پیش بر اثر سانحه‌‌ای در حوالی زابل دچار ضربه مغزی شد و اکنون در بیمارستانی در آن شهر در حالت کُما است.

     به راستی کسی هست که بتواند برای او کاری بکند؟ زمان خیلی سریع می‌گذرد و گذشت زمان در چنین وضعی به سود ما نیست.

    شماره دسترسی به او  این است: 09380465791 (0098)

    طبق آخرین خبر، وضعیت جسمی او پنجاه پنجاه است و همین هم بسی جای امیدواری دارد.

مانع کنونی هزینه‌ی انتقال و درمان او در مشهد یا تهران است که حدود هفت تا هشت میلیون تومان می‌شود و از توان همسرش که تنها فرد خانواده‌ی اوست، خارج است.

آیا مسئولان و مقامات کشور ما، نهادهای فرهنگی جمهوری اسلامی و نیز هموطنان خارج‌نشین و دیگر کسانی که تمکن مادی دارند، می‌توانند کاری برای او بکنند؟

هر کس که می‌تواند در گشودن این گره سهیم شود، با من تماس بگیرد.

/ 11 نظر / 74 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا ساکی

گفت‌گوی ویژه با «محمد‌کاظم کاظمی» درباره‌ی وضعیت دردناک «نسیم خوش‌نواز» را بشنوید. http://www.rezasaki.com/1389/04/29/kazemi-khoshnavaz/

دمادم

آقای کاظمی گرامی سلام من هم همشهری شما هستم. اهل مشهد. با اجازه مطلبتان را در فیس بوک منتشر می کنم ‘شاید صدا به گوش کسی برسد.

راضیه ح طباطبایی

ای دریغا ای دریغا ای دریغ دیگر چه امیدی می ماند؟ چه بگویم؟ سکوت سر شار از ناگفته هاست

علی

آقای کاظمی عزیز شما که بهتر می دانید ما قومی هستیم که به موقعش سر خودمان را هم می بریم چه برسد به مردمان غریب

داریوش معمار

سلام. تارنمای من به روز شد. لطفا سر بزنید نظر بدهید. بامهر.

الیاس علوی

مرسی من حواسم نیست شماره رو گرفتم

سهیلا

واقعا امکان هیچ کاری نیست؟ مثلا تماس با وزارت کشور برای گرفتن اجازه انتقال؟

زیتا

واقعا متاسفم. متاسفم که ما ایرانی ها این قدر فاشیست هستیم. از وقتی در آمریکا به عنوان یک خارجی زندگی می کنم بیشتر این رفتار خودمان خجالت می کشم. از اینکه آمریکایی ها با ما که از کشوری می آییم که دشمنترین کشور روی زمین با آنهاست چگونه با مهر و محبت رفتار می کنند و ما با هم زبانان و هم کیشان همسایه مان چه طور برخورد می کنیم. انسانیت به دین نیست. به شرف است. ای کاش از دست من کاری بر می آمد!

علی‌شاه ظریفی

این نه فقط یک وبلاگ بل آواز من توست - در هر جا که هستم حتا می توان آیینه خطاب اش کرد - آیینه که تصویر ندارد اما صدا دارد.

خاکشور

سلام. ممنون از خبر رسانی تان. من ساکن مشهدم و سالها پیش چندین بار حضور استادخوشنواز را در منزلشان درک کرده ام. نسیم آنروزها خیلی جوان بود. امروز ویدئویی از ساززدن این اوخر نسیم دیدم و شنیدم. بسیار استادانه ساز می زد. یاد استاد را زنده می کرد.... لطفاً اطلاع رسانی کنید. اگر مشکل مالی همچنان باقی ست، بگویید تا کاری کنیم