هرات

سلام بر عزيزان. هنوز در هراتم و البته دور از مطالبی که می‌توان در اينجا گذاشت. اميدوارم شنبه بعد به مشهد برگرديم و آن وقت در خدمت خواهم بود. از هرات هم گفتنيهايی دارم که شايد به صورت گزارشی خاطره‌وار نوشتم يا خاطراتی گزارش‌وار. تا ديده شود چه می‌شود.

/ 18 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سميرا نوروزی

به روزم و منتظره حظور ونقد پر مهرتان شعر هايتان بسيار زيباست

جواد كليدري

بـــــــــــــــوي جــــــــــــــــوي مـــــــــــــــولــــــــيان آيـد هـمـي يـــــــــــــــــــاد مــــــــــــــــــام مــهـــــــــــــــربان آيـد همـي سفرها بي خطر استاد!

‌حامد

سلام ****مدتها پیش امده بودم اینجا و فقط و فقط بخاطر فونتش حوصله نکردم بخوانمش...پیشنهادم اینست که به سیستم بلاگفا هجرت کنید.......حداقل می توانید یک بلاگ ازمایش در انجا درست کنید و مکاناتش را ببنید...سعی کنید همیشه با همین فونت تاهما تایپ کنید.....راستی ببخشید !شما شیعه هستید یا از برادران اهل تسنن؟فقط و فقط از روی کنجکاوی پرسیدم...دلیل دیگری نداشت.خدا نگهدارتان

رضا

سلام بر تو ای هموطن که نامت افتخار جانهاست. چه خوشگفتی از بيدل اما افسوس بر من که هيچ نميدانم از او. چرا که از او و از استادان او کمتر به ما گفته اند و اگر هم گفتند نامشان را رنگی کردند تا ما را نا آگاه نگهدارند. سلامت باشيد ای دوست باز هم از او وهمراهانش بگوييد تا ما آگاه تر شويم وخود رابيشتر شناسيم.

افسون قنبری

آقای کاظمی سلام وقت شما را زياد نمی گيرم . در رفع مشکلات برخی از ابيات بيدل آيا می توانم از شما کمک بگيرم .منتظر پاسخ شما هستم .خداحافظ

ليلی مجنون

سلام من هميشه وبلاگ شما را می بينم . وبلاگی جديداْ طراحی کرده ام .من وبلاگ شما را در صفحه خودم معرفی می کنم آيا امکان معرفی اين تازه وارد برای شما هست .

شهلا اميری

سلام هموطن گرامی! من تازه با سايت شما آشنا شدم و خوشحالم از اينکه مطالبی در باره ی اشعار بيدل در آن ميگنجانيد چونکه من با اشعار بيدل زیاد بلدیت ندارم اما مشتاق آنم که سفری هم به سوی آن اقلیم بیاغازم . شايد بتوانم کمکی از شما بگيرم. شاد باشيد.

محمد حسين

سلام استاد شعر هايتان واقعا زيباست.انصافا زلبان در وصف اشعار شما قاصر است.اميدوارم طبق برنامه فردا به ايران بازگرديد.يا علی!

امير سنجری

همسفر عزيز سلام با فراخوان ششمين جشنواره سراسری شعر انتظار به روزم و منتظر قدم سبز شما يا عشق ( مسافر.س )

نوری

در گلستاني كه بوي وعدة ديدار توست‌