شبکه پستی ارسال کتاب

غالبا با پرسشهای دوستان درباره محل توزیع کتابهایی که تاکنون از من چاپ شده است، مواجهم و البته همواره شرمنده عزیزانی مانده‌ام که خواستار این کتابها هستند، ولی وضعیت نابسامان توزیع کتاب در این سالها، مانع دسترسی به این کتابها در همه شهرها شده است.

 

پس بهترین راه چاره را ایجاد یک شبکه شخصی ارسال کتاب به دوستان دانستم، یعنی دریافت سفارش از طریق ایمیل و ارسال کتاب به دوستانی که سفارش می‌دهند، توسط پست. حداقل حسن این روش این است که همه دوستان از همه جای ایران، می‌توانند طی مراحلی کتابها را در اختیار داشته باشند. متاسفانه محدودیتهای موجود در مورد ارسال هزینه و یا پست کتاب برای خارج از ایران، سبب شده است که در این مرحله، فقط برای داخل ایران برنامه‌ریزی کنم. اگر تعداد قابل توجهی متقاضی در خارج از ایران هم باشند، شاید در گام بعدی بتوانم این شبکه را به نحو مطلوب گسترش دهم. 

بنابراین من یک شماره حساب بانکی معرفی می‌کنم. دوستان می‌توانند هزینة کتابها را به آن حساب واریز کنند و شماره و تاریخ حواله و فهرست کتابهای درخواستی خود را با ایمیل به من بفرستند. آنگاه کتابها به نشانی‌ای که در ایمیل نوشته‌اند ارسال خواهد شد. 

می‌دانم که این کار، در این روزگار پرمشغله برایم یک مشغله جدید خواهد بود، ولی چاره‌ای نیست و من امیدوارم حداقل بدین ترتیب شرمنده دوستان نمانم. 

 

باری، فهرست و مشخصات کتابهایی که در دسترس دارم و می‌توانم به دوستان بفرستم، این است.

 

 ۱. قصة سنگ و خشت، گزینة‌ شعرها، کتاب نیستان، چاپ چهارم، ۱۴۲ صفحه، رقعی، ۱۸۰۰ تومان

 

 ۲. شعر پارسی، گزیده‌ و سرگذشت شعر پارسی از آغاز تا امروز، انتشارات ضریح آفتاب، ۴۹۴ صفحه، رقعی، ۱۸۰۰ تومان

 ۳. روزنه، مجموعة آموزشی شعر، چاپ دوم، انتشارات ضریح آفتاب، ۴۳۲ صفحه، رقعی، ۳۰۰۰ تومان

 ۴. همزبانی و بی‌زبانی (مباحثی دربارة زبان فارسی و به‌ویژه فارسی افغانستان)، نشر عرفان، ۲۲۴ صفحه، ۱۸۰۰ تومان

 ۵. دیوان خلیل‌الله خلیلی، به کوشش محمدکاظم کاظمی، نشر عرفان،  ۸۷۰ صفحه، وزیری، با جلد گالینگور، ۸۹۰۰ تومان 

  ۶. گزیده غزلیات بیدل، به کوشش محمدکاظم کاظمی، نشر عرفان،  ۸۰۸ صفحه رقعی، با جلد گالینگور، ۸۰۰۰ تومان.

 ۷. سرگذشت یتیم جاوید، محمد شوکت‌التونی، ترجمه صلاح‌الدین سلجوقی، ویرایش محمدکاظم کاظمی، نشر عرفان، ۸۳۲ صفحه، وزیری، ۹۵۰۰ تومان.

 ۸. افغانستان در پنج قرن اخیر، میر محمدصدیق فرهنگ،  چاپ نوزدهم، ویرایش محمدکاظم کاظمی، نشر عرفان، ۱۳۰۰ صفحه، وزیری، (۲ جلد در یک مجلد)، ۱۲۰۰۰ تومان.

 ۹. کلیدِ درِ باز، رهیافتهایی در شعر بیدل، چاپ اول، انتشارات سوره مهر، ۳۵۰ صفحه، رقعی، ۴۶۰۰ تومان.

١٠ . به اینها بیفزایید شماره‌های مختلف مجله خط سوم و سالنامه فرهنگی موسسه در دری را که تازه منتشر شده است. قیمت هر جلد از اینها ۲۰۰۰ تومان است.

 

و این هم شماره حساب:  

حساب کوتاه‌مدت شماره ۸۰۰۰۸۳۶ در بانک ملی ایران، شعبة میدان امام خمینی مشهد (کد ۸۵۳۷) به اسم محمدکاظم کاظمی

 هزینة پست کتابها را خود تقبل می‌کنم، ولی اگر دوستانی بخواهند که مرسوله با نوع خاصی از پست، مثلا پیشتاز یا سفارشی ارسال شود، می‌توانند هزینة آن را بر مبنای ده درصد از کل هزینة کتابها ارسال فرمایند.

 نشانی الکترونیک من: mkkazemi@yahoo.com

/ 28 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریدون رحیمی

سلام استاد![گل]

سلیم

آقای سیاه سنگ مواظب باشید سیاه نشوید ! http://dardamazar.blogfa.com/

واحد شناسایی

بايد بخود جرات داد که اين نوع جنگيدن بدرد نمي خورد و لازم است که استراتژي در اين جنگ عوض شود. «شهيد حسن باقري» http://vjihad.parsiblog.ir/630493.htm امروزه دشمنان بيش از سلاح نظامي،از سلاح هاي فرهنگي و عمليات رواني استفاده مي نمايند. وجود کم کاري هايي كه در اين دفاع توسط برخي مسئولين و مردم صورت گرفته سبب شد که ما جوانان مسلمان و اعضا جهاد مجازي سکوت را شكسته و به مقابله با اين جنگ در فضاي سايبر بپردازيم. ******** مسابقه جهاد مجازي (بهترين و کارآمدترين طرح هاي جهادي و فرهنگي و عمليات رواني در حوزه اينترنت) در اين مسابقه شرکت کنندگان مي توانند طرح هاي جهادي و فرهنگي و عمليات رواني خود را پيرامون دفاع در مقابل دشمنان اسلام(داخلي و خارجي) وانجام تهاجماتي بر عليه آنان تا تاريخ 26/6/87 - 15 رمضان مصادف با ميلاد حضرت امام حسن مجتبي(ع) برايمان ارسال نمايند. در پايان به بهترين طرج هاي ارائه شده شما جهاد گر عزيز جوايز اي اهدا خواهد شد. http://vjihad.parsiblog.ir/630493.htm

حبیب شوکتی نیا

با درود : از اشعار تازه چه خبر ؟ تنها به همین چاپ های چندباره اکتفا نکنید . منتظر نگاه منتقدانه ی شما باشم یا نه ؟ بهروز و به روز باشین .

انصاری

سلام استاد من خیلی دنبال کتاب پیاده آمده بودم شماگشته ام وپیدانکرده ام آن راهم دارید؟

زکی

سلام براستاد بزرگ کاظمی همیشه زنده سالم وسرحال باشید. استاد بجای شماره حساب کوتاه مدت اگریک شماره حساب سیبا معرفی میکردید بهتربود که ازشهرستان ها ی دیگر هزینه حواله نداشته باشد. دانشجوی کم پول که کتاب سه هزارتومنی باید بخرد -ازاصفهان مثلا -شاید با کرایه حواله حساب های کوتا مدت یه چهار پنج تومنی برایش آب بخورد. این درحالی است که حساب سیبا هیج گونه هزینه حواله ندارد بدرود.

محمدکاظم کاظمی

جناب میران. برای خارج از کشور در دفعات اندک ولی تعداد کتابهای بیشتر می‌توان اقدام کرد. جناب شوکتی‌نیا. مت‍اسفانه مدتهاست که توفیق و بخت سرایش نداشته‌ام. ای کاش به جای انتشار یک کتاب، یک شعر تازه به سراغم می‌آمد. جناب انصاری. کتاب پیاده‌آمده بودم نیز موجود است. جناب زکی. به امید خدا می‌کوشم که یک روش سهل‌تر و سریع‌تر برای ارسال هزینه کتابها پیدا کنم. البته به گمان من حواله کوتاه‌مدت هزینه‌ای در بر ندارد و اگر داشته باشد، ناچیز است و در هر حال آن هزینه را مهمان ما باشید. به هر حال از همه عزیزان سپاسگزارم.

یک کسی

سلام استاد! این حرف تان بدین معناست که مایان دور از شرق باید بی کتاب بمانیم؟

سیدمحمود اکبری

سلام آقای کاظمی عزیز من می خواستم بدونم کتاب پیاده آمده بودم پیاده خواهم رفت و کتاب کفران شما را چطور میتونم تهیه کنم خیلی دنبالشون گشتم هم تو ساری هم تو تهران ولی پیدا نکردم با سایت شما هم اتفاقی اشنا شدم لطفا راه نمایی کنید غروب درنفس گرم جاده خواهم رفت پیاده آمده بودم پیاده خواهم رفت

سید احمد

سلام این مطلب مربوط به دو سال پیش می باشد و من که مشتاقانه در ارزوی به دست اوردن کتاب هم زبانی و بیزبانی هستم چه کنم. منظورم این است که هنوز قیمت ها همین است؟ اگر یک حساب شتاب معرفی کنید برای من که در شهر قم هستم خیلی ممنون می شوم