درس‌های نگارش و ویراستاری، جلسات اول تا سوم

چنان که در یادداشتی دیگر نوشتم، یک دوره آموزش نگارش و ویراستاری در شورای فرهنگی مهاجرین دایر شده است. من برای استفاده دوستانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند و یا دوستان دیگری که علاقه‌مند این مباحث هستند، شکل مکتوب این درس‌ها را در اینجا ارائه می‌کنم. البته این‌ها فقط پیش‌نویس‌هایی است که برای ارائه در این دوره ارائه شده و هنوز تدوین نهایی نشده است. تدوین آن اگر خدا بخواهد بعد از اتمام این دوره شروع خواهد شد.

من برای سهولت کار، فایل متنی این مباحث را در قالب‌ ورد در اینجا می‌گذارم. دوستان از طریق این پیوندها می‌توانند به آن فایل‌ها دسترسی داشته باشند. (وقتی با این پیوندها به صفحه مورد نظر هدایت شدید، لطفاً ابتدا فایل را روی دستگاه خود داونلود کنید، آنگاه باز کنید.)

فایل پی دی اف جلسه‌ی اول
فایل پی دی اف جلسه‌ی دوم 

فایل پی دی اف جلسه‌ی سوم

/ 4 نظر / 151 بازدید
عبدالواحد یوسفی

با سلام فایل های ورد جلسه ی اول تا سوم به صورت حروف جدا جدا بنظر می می رسند نه کلمات. من آنها را کاپی و پیست کردم در آنجا به صورت سمبل بنظر می رسند نه حروف. موفق باشید

هادی توسلی

استاد ارجمند سلام به نظر می رسد لینک دانلود این مطلب درست نیست لطفا اصلاح کنید یا در صورت امکان درس های نگارش و ویراستاری را برایم ایمیل کنید با آرزوی توفیق الهی توسلی

Rashid Salim

Salaam Ustadh, Omaid waaram ke daaraaye sehat wa aafeyate kaamel baashaid. Bisyaar Tashakor az zahamaat wa khedmate shoma. Man taaza ketaabe "ham zabaanee wa bai zabaanee" raa motaale'a maikonam wa bisyaar khosh bakhtam ke aan raa dar America yaaaftam. Ham chonan een dars haaye shoma barayam khaile qaabele qadr wa faayed ast. Iltemase dua.