شکرگزاری و سپاس

طوری که آمار وبلاگم نشان می‌دهد تعداد بازدیدهایش اکنون به دویست هزار رسیده است. البته این رقم مربوط به پنج سال اخیر است که پرشین‌بلاگ امکان آمارگیری برای وبلاگها را فراهم آورده است. یکصد هزار از این بازدیدها مربوط به یک و نیم سال اخیر است.

    این آمار برای من حداقل این معنی را دارد که می‌باید بیش از پیش سپاسگزار دوستانی باشم که عنایتی به شعرها و نوشته‌هایم داشته‌اند. وقوف بر این قضیه البته مسئولیتم را برای به‌روز نگه داشتن و نیز حفظ تنوع و کیفیت مطالب بیشتر می‌کند.

    اکنون نزدیک به صد ماه از تأسیس این وبلاگ (در آبان 1381) گذشته است. بر روی این وبلاگ تا کنون حدود 640 یادداشت گذاشته‌ام. بر روی این یادداشتها نزدیک به ده هزار نظر از خوانندگان ثبت شده است.

    موضوعات وبلاگ در هر زمانی تناسبی با فعالیتهایم داشته است. زمانی غلبه با نقد و نظر در مورد شعر است، زمانی با نگارش و ویراستاری، زمانی با بیدل و آثار او و زمانی با مباحث مربوط به زبان فارسی. این یادداشتها از نظر موضویع در ستون «موضوعات وبلاگ» (در گوشة پایین سمت چپ صفحه) تفکیک و دسته‌بندی شده است تا دستیابی به آنها سهل باشد.

    دوستان بسیاری در نظرهایی محبت‌آمیز که بر روی وبلاگم گذاشته‌اند، مرا به بازدید از وبلاگشان دعوت کرده‌اند و من به دلیل مشغولیتهای مستمر، کمتر توفیق پاسخگویی شایسته به این محبتها را داشته‌ام. عذرخواه همه عزیزانی هستم که به سبب گرفتاریهای بسیار، از بازدید وبلاگشان محروم بوده‌ام. امیدوارم که از این پس چنین نباشد.

     خداوند بزرگ را شاکرم و آرزو می‌کنم که همچنان توفیق دهد تا بتوانم با این صفحه در خدمت شعر و ادب فارسی دری باشم.

/ 9 نظر / 39 بازدید
ابراهیم

سلام من عاشق شعر شما در مورد مهاجرت هستم می شود متن کامل آن را برایم روان کنید با تشکر (در ایمیل من )

کاکه تیغون

بعید می دانیم که بعد از این نیز فرصت دیدار وبلاگات دیگران میسر شود و این از نظر ما عیبی برای شما نیست زیرا شما به کارهای مشغولید که خیر آن برای همه و از جمله همین صاحبان وبلاگات ندیده هم خواهد رسید.

آزاد

سلام دوست گرامی ، دولت فاشیستی حامد کرزی ، در یک اقدام فاشیستی دیگر اقدام به نشر کارت های شناسایی کرده است که تنها به زبان پشتو روی آنها نوشته شده ! زبانی که فقط 20 درصد مردم افغانستان به آن صحبت می کنند ! دولت فاشیستی کرزی با این کار خود ، هویت 80 درصد مردم افغانستان که به زبان فارسی صحبت می کنند را زیر سوال برده !

رضا سناء

جتاب کاظمی سلام به شما دست مریزاد می گویم. این هم کامینت من در مورد شما . سناء ak.ir/fa/news/160218/قيصر-امين-پور،-مهمان-ارديبهشتي-ما-بود-+-تصاویر

سام کهتر

سلام بر شما از مدت کوتاهی که به انترنت دسترسی دارم و مخصوصا با علاقه ی که به شعر و ادب دارم همیشه از وبلاگ با ارزش و پر محتوای شما بازدید می کنم و افتخار می کنم که از بازدیدکنندگان همیشگی وبلاگ تان باشم من تازه وارد دنیای شعر نیازمند آنم که از شما بیاموزم و مثل من خیلی های دیگر. خوشحال میشوم اگر ف بتوانم از راهنمایی های شما استفاده کنم موفقیت و شادکامی برایتان آرزو می کنم

ریحانه

با سلام خدمت آقای کاظمی عزیز. نمی دانید که چقدر از دیدن وبلاگتان خوشحال شدم و چقدر بر شادی هایم اضافه شد وقتی تاریخ پست ها را دیدم. از کودکی با اشعار شما آشنا بودم.و همچنان از خواندن شعر هایتان سیر نمی شوم. با اینکه وبلاگتان را خیلی اتفاقی پیدا کردم (چون قبلا اصلا فکر ش را هم نمی کردم که شما فرصتی برای اینکار ها داشته باشید)اما سوالهای زیادی دارم که اگر پاسخی برایشان بیابم بسیار خوشحال خواهم شد:اول اینکه جوانان افغانی زیادی هستند کهروحیه و طبع شاعری دارند اما شعر هایشان جز در وبلاگ ها و دفتریادداشت هایشان هچ جای دیگری را برای شنیده شدن پیدا نمی کند.شما به عنوان یک شاعر به نام و پر آوازه کشور که دستی در این امور دارید لطفا ما را راهنمایی کنید. سوال های دیگری ه دارم که باری دیگر مزاحمتان خواهم شد. با سپاس فراوان.

عزیزالله

سلام استاد نهایت گرامی امید که صحتمند باشید و روزگار به کام دل تان باشد. عزیزالله از شهر هرات هستم و زیاد علاقه به شعر و شاعری دارم چی راه های را به پیش گیرم لطفا"مرا رهنمای کنید. اگر وقت داشتید سری به وبلاگ من هم بزنید اگر لایق ذوق نیک پسند تان بود مرا نیز لینک کنید. قبلا" سپاس از حسن همکاری و نظرات نیک تان! سپاس! http://www.Azizullaharian.blogfa.com

مهران میرنگاران

قلبم عطرآگین شد از عطر دل انگیز وجودت اولین کتابتون رو چند سال قبل -پیاده آمده بودم.... - خواندم خیلی لذت بردم چون صمیمی و از حقیقتی آشکار سخن می گفت لیست کتابهایتان را به ایمیلم بفرستید استاد اگه جلسه ای هم شعر خوانی نقد و... توی مشهد گذاشتین خواهشا به ما اطلاع بدین ما افتخارمان این است که در حضورتان شعرهایتان را بشنویم گر به تو افتدم نظر - چهره به چهره روبه رو شرح دهم غم تورا - نکته به نکته مو به مو از پی دیدن رخت - همچو صبا فتاده ام کوچه به کوچه - در به در - خانه به خانه - کو به کو خیلی ارادتمندیم استاد در پناه حق پیروز باشید: مهران میرنگاران