ابراز همدردی دوستان هرات

ابراز همدردی بزرگواران شاعر و نویسنده از هرات که در یکی از پیامها نوشته شده بود، برایم ارزشمندتر و عزیزتر از آن بود که در بخش پیامها باقی بماند. آن را با افتخار تمام در این یادداشت نقل می‌کنم. سپاسگزار محبت عزیزان هستم.

فرهیخته گرامی جناب محمد کاظم کاظمی!
با تاسف از درگذشت قبله گاه گرامی تان جناب محمد علی کاظمی اطلاع پیدا نمودیم.این غم بزرگ را به شما واز طریق شما به خانواده فرهیخته شما وبه ویژه فرزندان برومند مرحوم مغفور تسلیت عرض مینماییم. عمر پر بار کاظمی بزرگ بدون شک  مثمر ثمر ها وبرکات گسترده ای بوده وپرورش فرزندان نخبه نشانه ی واضحی از این برکات است.
ضمن تجدید مراتب تسلیت از بارگاه خدواند ج برای مرحوم مفغور بهشت برین وبرای شما وخانواده ی محترم صبر استدعا داریم ویقین داریم که شما وهمه فرزندان ارجمند مرحوم رهرو راه پدر بزرگوار خواهید بود.
بااحترام
استاد براتعلی فدایی
سید ضیاالحق سخا
الحاج محمد آصف رحمانی (پارسی)
نقیب آروین
روح الامین امینی
مسعود حسن زاده
فریدون آژند
سعید حقیقی
محمد ظاهر رستمی
نظام الدین شکوهی
علیشاه حکیمی
سمیه رامش
فریبا حیدری
عصمت الله احراری
محمد یعقوبی
جاوید نورزاد
غلام احمد خود جو سبحانی

/ 7 نظر / 11 بازدید
علی رضا ایوبی

سلامٌ علیکم از ابراز ادب شما در سایت جدم از شما کمال تشکر را دارم. خواستم برای تشکری کردن از مرم پاک دل هرات همنوایتان باشم و شعری از علامه بلخی (ره) را زمیمه نمایم. زادگاه نامور مردان هرات شرق را گهوارۀ عرفان هرات قرنها از داروی دانش نمود درد جهل خلق را درمان هرات در دبستان فنون اشیا بوده در معنی دبیرستان هرات از فروغ رازی و جامی همی صحن گیتی کرده نور افشان هرات می توان از مدفن پیر هرات همسری با قلۀ فاران هرات این زمان هم می تواند پروراند نخبه ها از نسل این انسان هرات بوستانش داشت این خط بر جبین قطعۀ از روضۀ رضوان هرات از فلک آید به بارویش خطاب ای مشید مکتب قرآن هرات دارد از نیروی اعجاز ثبات سحر استعمار را ثعبان هرات بلخیا دارد تمنا روز و شب همتی از ملت افغان هرات

رفیع راد

با عرض سلام به شاعر فرحیخته عزیز جناب کاظمی. من هم به نوبه خود ارتحال پدر گرامی شما را تسلیت عرض میکنم. از بارگاه ایزد لایزال استدعا دارم تا مرحومی را با صالحان محشور و بشما صبر جمیل عنایت فرماید.

یک اپوزیسیون

سلام حضرت کاظمی صاحب . تسلیت عرض می کنم. خداوند غرق در مغفرت کند قبلهگاه تان را. اما حرفم به دوستان جوانی است که به خود اجازه داده اند نام خود را بالا تر از چیره قلم تر و کهنه قلم تز از خود در این تسلیت نامه بنویسند. موفق باشند . و حالش راببرند.

شهباز ایرج

تسلیت عرض می کنم جناب کاظمی، حدیثی از حضرت پیامبر ذکر شده که می گویند: درگذشتن از دنیا مانند رفتن به سفر است با این تفاوت که مسافر بر نمی گردد و ما پیش او می رویم.

شهباز ایرج

جایگاه شان بهشت برین باد، پروردن فرزندی همچون شما گواه روشنی بر بهشتی بودن قبله گاه مرحوم و مغفور می باشد.

ماشاالله خلیلی

سیلام دویست عزیزدرگذشت پدر بزرگوارتان رابه شما وخانوده محترمتان تسلیت خلیلی از زابل که منزل خدمتتان رسیدم وازاشعارتا ن لذت بردم

بهروز ثروتی

سلام جناب آقای کاظمی. از خبر درگذشت پدرتان بسیار متاثر شدم. از این که دیر این خبر را دریافتم خود را ملامت میکنم. ما ایرانیان را در غم آن مرد بزرگوار شریک بدانید. دوستدار شما بهروز ثروتی