نقد حسین حسین‌زاده بر کتاب همزبانی و بی‌زبانی

دوست گرانقدر ما حسین حسین‌زاده که اکنون افتخار آشنایی با ایشان را یافتم، در وبلاگ خود انتقاداتی عالمانه و دقیق بر کتاب «همزبانی و بی‌زبانی» من وارده کرده است. با سپاسگزاری از ایشان، دوستان را به خواندن این مطلب دعوت می‌کنم.

http://hhassanzadeh.blogfa.com/post/26

/ 14 نظر / 119 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روابط عمومی شهرستان ادب

http://www.shahrestanadab.com/Default.aspx?tabid=105&articleType=ArticleView&articleId=3638

راشدانصاری

سلام بزرگوار خواندمت مهربان با غزلی طنز به روزم و منتظر

سلام

حسین حسن‌زاده

استاد محترم جناب آقای کاظمی سلام از توجه «کریمانه»‌تان به نوشته‌ام بسیار سپاسگزارم. شما را انسانی گشاده‌رو و انتقادپذیر یافتم، که این دو صفت، به نظر من، از ویژگی‌های بزرگان است. راستی ظاهراً نام مرا اشتباه نوشته‌اید. با سپاس حسین «حسن‌زاده»

حسین حسن‌زاده

استاد محترم جناب آقای کاظمی سلام از توجه «کریمانه»‌تان به نوشته‌ام بسیار سپاسگزارم. شما را انسانی گشاده‌رو و انتقادپذیر یافتم، که این دو صفت، به نظر من، از ویژگی‌های بزرگان است. راستی ظاهراً نام مرا اشتباه نوشته‌اید. با سپاس فراوان حسین «حسن‌زاده»

حاج محمد میرزاوند

سلام : دوروردبرفروتنی شما استاد گرامی[گل] میزبان نظر ارزشمند شما در وبلاگ خودم هستم (دعوتید[گل])با 86 ریزش برگهاو88مادرمان

مهدی حمیدی

سلام آقای کاظمی عزیز. اگر اشتباه نکنم اسم جدیدترین مجموعه ی شعرتان شمشیر و جغرافیاست که البته دیگر خیلی هم جدید نیست. هنوز گشتنم در شیراز برای یافتنش به نتیجه نرسیده. چرا؟ هرچند هنوز بارها و بارها می توان قصه ی سنگ و خشت را خواند و لذت برد... برای شما استاد و شاعر عزیز آرزوی توفیق روزافزون دارم. یا علی

مراد

دوستان سلام بنده یک کتابخانه شخصی دارم که میخواهم این کتابخانه شخصی را بفروشم . این کتابخانه مجموعا 500 کتاب بیشتر ندارد که بخاطر احتیاج به پول می خواهم بفروشم ... لطفا شما دوستان اگر کسی یا دوستی یا اقوام و آشنایی دارید که اهل کتاب و مطالعه هست و در ضمن وضع مالی مناسبی دارد لطفا این آدرس را به ایشان بدهید http://35salkatab.blogsky.com/ امیدوارم که خدا هم گره از مشکلات شما باز کند ... انشاالله

خرید ملک در آلانیا

شرکت بست هوم پیشرو در توسعه ساخت مستغلات در منطقه آنالیا از سال 2004 میباشد.شروع کار شرکت بصورت آژانس املاک بود که در سال 2008 هدف شرکت بر ساخت و فروش املاک آماده تحویل در بهترین مناطق آنالیا قرار گرفت. رزومه شرکت ات به امروز شامل 15 پروژه به متراژ 29000 متر مربع میباشد.

یوسف

استاد ظاهرا نام فامیلی ایشان حسن زاده است نی حسین زاده، لطفا تصحیح بفرمایید. ـــــــــــ خیلی دانش ادبیاتی ندارم اما به نظرم آنجا که ایشان به ایراد شما در باب گریان می کند و... خرده گرفته اند و مثالهایی نظیر "...مستان شدند" آورده اند چندان وارد نیست. برای مثال نمی شود همان عبارت را مستان کرند! یا مستان می کنند! نوشت یا گفت. شد یعنی شد اما کردن یعنی انجام دادن، این کجا و آن کجا!