محمدکاظم کاظمی


+ گزارش کمک رسانی برای نسیم خوشنواز

خبر خوش این که نسیم خوشنواز به هوش آمده است و قرار است از آی سی یو به اتاقهای عادی بیمارستان منتقل شود و شاید تا چند روز دیگر، به مشهد.

    حالا وقت آن است که دوستانی که قول مساعدت مالی برای هزینه‌های بیمارستان داده بودند، دست به کار شوند، چون بیمارستان حدود سه میلیون تومان پول طلب کرده است. من شماره حساب را در یادداشتی دیگر در همین وبلاگ داده‌ام. هر کس در هر حدی که می‌تواند، در این همیاری فرهنگی سهیم شود. فقط در نظر داشته باشید که وقت کم داریم.

    گزارش مالی بعد از چند روز از درج سطور بالا:

    از 2 مرداد 1389 تا 24 مرداد 1389. رسیده از جانب دکتر سیروس نکویی از مشهد، فضل‌الله زرکوب از دنمارک، علی یعقوبی از تهران، علی‌رضا قزوه از تهران و دوستان حلقه در دری در استرالیا، جمعا مبلغ  ١٨١۴۴٠٠ تومان.

    از این مبلغ، تا کنون ١٠۵٠٠٠٠ تومان برای تأمین حدود یک ثلث از هزینه‌های بیمارستان خوشنواز به آقای ابراهیم زنگنه پرداخت شده است که از دوستان ایرانی نسیم خوشنواز است و در انجام امور اداری و دیگر پیگیریهای کار خوشنواز نیز مجدانه کوشیده است. بقیه پول که تازه رسیده است، هنوز نزد من است.

    یادآوری: اگر جز اینها دوستی کمک کرده است و نامش در فهرست بالا نیست، لطفاً با من در میان بگذارد تا پیگیری کنیم که چرا نرسیده است.

    در ضمن از میان پولهای رسیده فوق، یک مبلغ 150000 تومان از جانب کسی فرستاده شده است که خودش به من خبر نداده است. خواهشمندم که این را برای من روشن کند.

    اجر همه تان با خدای هنردوست.

 

    با این هم چنان که دیدید، هنوز بیشتر بار مالی این قضیه بر دوش خانواده نسیم خوشنواز سنگینی می‌کند. پس اگر می‌توانید باز هم یاری رسانید.

    پنج شنبه 28 مرداد: دیروز به تلفون همراه من کسی از ژاپن زنگ زد، یک کارگر افغان مقیم آنجا که حتی امکان ارسال پول از طریق هم برایش نبود و می‌خواست نشانی بگیرد و با پست بفرستد. اینها خبرهای خوبی است و نشانه این که دلهایی در آن سرزمین دور هم برای هنر و هنرمندان کشور ما می‌تپند.

نویسنده : محمدکاظم کاظمی ; ساعت ٢:٢٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی: موسیقی افغانستان
comment مهربانی‌ها () لینک