محمدکاظم کاظمی


+ آخرین خبر از وضعیت نسیم خوشنواز

طبق تماسی که امروز با همسر نسیم خوشنواز در زابل گرفتم، او هنوز در حالت کُما است و در اتاق سی سی یو. هوشیاری‌اش کمی برگشته و دست و پایش را تکان داده است. پزشکان گفته‌اند که وضعیتش پنجاه پنجاه است و انتقالش در این حال به مشهد و تهران صلاح نیست.

هزینه‌های بیمارستان هنوز به مرحله تصفیه حساب نرسیده است، ولی احتمالاً مبلغ قابل توجهی خواهد شد. به ایشان گفتم که دوستانی وعده همکاری داده‌اند و قرار شد که من رابط این کار باشم. او با استغنای خاصی که از یک خانواده هنرمند انتظار می‌رود گفت که حاضرش همه اسباب زندگی‌اش را برای این کار بفروشد، ولی یادآور شدم که این به واقع وظیفه فرهنگیان و هنردوستان است که قدردان و حامی یک هنرمند در چنین وضعیتی باشند.

دوستان بسیاری از ایرانی و افغان، از سراسر جایها اعلام آمادگی کرده‌اند برای کمک مادی. قدردان همه این عزیزان هستیم. بعضی دوستان شماره حساب خواستند و من اینک شماره حساب خودم را می‌نویسم. البته خوب است که عزیزان در صورت واریز مبلغی به این حساب، با پیام کوتاه یا ایمیل یا پیام‌نهادن در این وبلاگ به من خبر دهند.

برای من این میزان توجه و اعلام همکاری برای نجات جان یک هنرمند افغان، تازگی داشت. ما کمتر از این گونه تلاشهای گروهی داشته‌ایم، شاید به خاطر پراکندگی و شاید به خاطر مشکلات زندگی ما مردم. باید این خودآگاهی ملی را قدر نهاد. هم چنین باید قدردان احساس مسئولیت و همدردی همزبانان ایرانی‌مان بود.

شماره حساب سیبا بانک ملی به اسم محمدکاظم کاظمی 0204830948001

شماره ملی کارت: 6037991111732917 به اسم محمدکاظم کاظمی

شماره همراه من: 09159104339 (بیشتر با پیام کوتاه در دسترس هستم.)

پست الکترنیک: mkkazemi@yahoo.com

آخرین خبر این که به لطف خداوند، نسیم خوشنواز به هوش آمد. (یک‌شنبه 10 مرداد 1389)

نویسنده : محمدکاظم کاظمی ; ساعت ٧:٤٥ ‎ب.ظ ; شنبه ٢ امرداد ۱۳۸٩
کلمات کلیدی: موسیقی افغانستان
comment مهربانی‌ها () لینک