محمدکاظم کاظمی


+ آگهی بازرگانی

قابل توجه مؤلفان و ناشران

حدود سیزده سال مداومت در کار ویرایش و صفحه‌آرایی کتاب، با همه گرفتاریهایی که داشت و وقتی که از من گرفت، برایم تجربة خوب و لذتبخشی بود. حال که به دهها عنوان کتابی که حاصل کارم است می‌نگرم، حس می‌کنم که در این روزگار نابسامانی کشور ما، باز هم قدمهای خوبی برداشته شده است.

در این یکی دو سال که از این کار کمابیش فاصله گرفته‌ام، دریغم آمد که این چراغ خاموش بماند. پس جمعی از جوانهای بااستعداد مجموعه «در دری» را تشویق کردم که دل بدین کار بسپارند و خود نیز تجربه‌هایم را به صورت آموزشی با آنان در میان گذاشتم. حال یک گروه خوب برای تایپ، ویرایش و صفحه‌آرایی کتاب در «در دری» تشکیل شده است که کار آن همانند دیگر فعالیتهای این مؤسسه قطعاً در حوزة چاپ و نشر کشور مؤثر خواهد بود.

و من که مدتی به نوعی از کارهای ویرایش و صفحه‌آرایی کتاب شانه خالی می‌کردم، اکنون به تداوم این کار سخت امیدوار شده‌ام، البته به همت این جوانها. پس از طرف خودم و این گروه، برای حضور در عرصه چاپ و نشر در حوزة زبان فارسی اعلام آمادگی می‌کنم. مؤلفان و ناشرانی ایرانی و افغانستانی که در ایران یا خارج از ایران کتابی در دست انتشار دارند، می‌توانند از یاری این گروه بهره‌مند شوند. من مطمئنم که در آن صورت کیفیت کتابهایشان بالاتر خواهد رفت.

با وجود امکانات ارتباطی نوین، کارهایی از سراسر دنیا را می‌توان پذیرفت و انجام داد. نشانی الکترونیکی من برای این کار در اختیار دوستان است.

mkkazemi@yahoo.com

نویسنده : محمدکاظم کاظمی ; ساعت ۳:۳٧ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸
کلمات کلیدی: نگارش
comment مهربانی‌ها () لینک